REGIONALNE

 

OBSERWATORIUM

 

RYNKU PRACY W ŁODZI

MAMY OKO NA ŁÓDZKI RYNEK PRACY

Używasz bardzo starej wersji przeglądarki Internet Explorer !

Aby poprawnie wyświetlić stronę zaktualizuj przeglądarkę do najnowszej wersji.

Najbardziej popularne przeglądarki znajdziesz tutaj:

 

IE 8 Internet Explorer 8 Firefox Firefox
Opera Opera Safari Safari Google Chrome Google Chrome
Analiza treści ofert pracy dla mieszkańców województwa łódzkiego zamieszczonych w Internecie

 

    Badanie internetowych ofert pracy od początku było pomyślane jako przedsięwzięcie cykliczne. Naszą szczególną troską było przy tym dochowanie elementarnej spójności zastosowanej metodologii, pomimo konieczności uwzględnienia oczywistych różnic wynikających zarówno z sytuacji na regionalnym rynku pracy, jak i specyficznych cech zbiorów danych dostępnych w kolejnych przyjętych okresach czasu. Dlatego cały gromadzony materiał empiryczny należy traktować jako porównywalny w kontekście wszystkich założonych problemów badawczych. Poniżej zamieszczamy kolejne edycje raportu.

 

Analiza treści ofert pracy dla mieszkańców województwa łódzkiego zamieszczonych w internecie w oparciu o dane z okresu: marzec /maj 2015 r.   Analiza treści ofert pracy dla mieszkańców województwa łódzkiego zamieszczonych w internecie w oparciu o dane z okresu: marzec /maj 2015 r.
     
analiza   Analiza treści ofert pracy dla mieszkańców województwa łódzkiego zamieszczonych w internecie w oparciu o dane z okresu: wrzesień/listopad 2014 r.
     
 Analiza treści ofert pracy dla mieszkańców województwa łódzkiego zamieszczonych w internecie w oparciu o dane z okresu: marzec/maj 2013r.  
Analiza treści ofert pracy dla mieszkańców województwa łódzkiego zamieszczonych w internecie w oparciu o dane z okresu: marzec /maj 2013 r.
     

raport czerwiec 2012     Analiza treści ofert pracy dla mieszkańców województwa łódzkiego zamieszczonych w internecie w oparciu o dane z okresów: czerwiec 2012 r.
     

raport wrzesień październik 2009 maj 2010    Analiza treści ofert pracy dla mieszkańców województwa łódzkiego zamieszczonych w internecie w oparciu o dane z okresów: wrzesień / październik 2009 r.
oraz kwiecień / maj 2010 r.
     

raport wrzesień listopad 2011    Analiza treści ofert pracy dla mieszkańców województwa łódzkiego zamieszczonych w internecie w oparciu o dane z okresu: wrzesień / listopad 2011 r.

 

Zachęcamy także do lektury raportu POSZUKIWANY PRACOWNIK w świetle ofert pracy publikowanych w prasie i Internecie. Prezentuje on wyniki porównawczej analizy prasowych oraz internetowych ofert pracy przeprowadzonej w 2010 r. w oparciu o dane zebrane we wrześniu oraz październiku 2009 roku.

 
Analiza ofert internetowych

Człowiek - najlepsza inwestycja

WOJEWÓDZKI URZĄD PRACY W ŁODZI

UL. Wólczańska 49, 90-608 ŁÓDŹ

TEL. (42) 663 02 52

obserwatorium@wup.lodz.pl